NÁRODNÍ POHÁR v KARATE v PRAZE

04.10.2014 23:19

Národní pohár juniorů, U21 a seniorů pořádal 4.10.2014 SK Kamiwaza karate a Český svaz karate v Praze.
Závodník TJ Karate Nové Hrady Tomáš Hermann obsadil 1. místo v disciplíně kumite v kategorii U21 + 78 kg a vybojoval 3. místo v disciplíně kumite v kategorii muži + 84 kg. Zajistil si tímto výkonem nominaci na Mistrovství ČR.

Tomáš měl v prvním kole kumite mužů + 84 free postup, ale ve druhém kole narazil na favorite soutěže Reicha, který je několikanásobným Mistrem ČR. Náš borec bojoval velice dobře a zápas skončil nerozhodně 0:0, ale na rozhodnutí po prodloužení se rozhodčí přiklonoli k Reichovi. Náš závodník tedy zasáhl do bojů v repasáži kde 2 minuty před koncem utkání deklasoval 8:0 soupeře z Liberce a vybojoval pro naše barvy bronzovou medali.