ÚSPĚŠNÉ ZKOUŠKY KARATE

17.12.2013 17:30

V úterý 17. prosince 2013 se konaly v tělocvičně ZŠ v Komenského ulici v Nových Hradech zkoušky na stupně technické vyspělosti (barevné pásy na kimonu, dále jen STV) v karate. Zkoušky úspěšně apsolvovali na základní žákovský technický stupeň 8.Kyu (bílý pásek) Nikola a Karolína Staňkovy a David Macho, na 7.Kyu (žlutý pásek) Anna Pupavová, Jan Švenda, Petr Vochozka, Kryštof Vinický a Ondřej Kopenec, na 6.Kyu (zelený pásek) Natálie Machová, Tomáš Balko a Ondřej Bureš, na 5.kyu (fialový pásek) Adéla Zemanová, a Lukáš Pavlík, na 4.kyu (fialový pásek) Eliška Rolínková a 3. Kyu (první hnědý pásek) Marek Rolínek. Zkoušky byly veřejné a snahu našich cvičenců podporovali rodiče, sourozenci a kamrádi. Všichni zkoušení byli velice dobře připraveni díky své píli a trenérskému týmu našeho oddílu. Gratulujeme všem úspěšným apsoloventům zkoušek.